TOP 7 populārākās AromBoxi personalizētas dāvanas

1. Meitenītei raudzībās – Gaiši pelēka auduma kaste ar baltu mežģīni un ar rozā detaļām.

Šis dizains ir bijis viens no visvairāk gatavotiem kristību dāvanas veidiem, arī kā dāvana jaundzimušai meitenītei raudzībās un, protams, kāzu dāvana ar pieskaņotiem akcentiem un kāzu krāsām. Vienkārši lieliska dāvana dažādos svētkos.

atminu ladite davana dzimsanas diena

2. Kāzu dāvana – Violeta auduma kaste ar baltu mežģīni.

Šis krāsu salikums ir skaists un košs, ko klienti jau sen izvēlējušies dažādām dāvanām. Ļoti populārs šis dizains ir kāzu dāvanām.  Šogad tendence saglabāsies, jo šī violetā krāsa ir noteikta, kā  2018.gada Top 1 pantoņa krāsa.

idejas davanam

3. Personalizētas dāvanas individuāls dizains.

AromBoxi lielākā priekšrocība ir tā, ka klients var būt kā kastes dizaineris. Izvēloties pats savas krāsas, es tās salieku kopā, radot, ko jaunu un nebijušu.  Jauni individuāli kastes dizaini ir radīti daudz un man liels prieks par to.

interesanta davana

4. Lieliska dāvana – Balta auduma kaste ar musturi un dažādas krāsas akcentiem.

Skaista balta kleita, izsapņota kāzu diena un, protams, visskaistākā, interesantākā dāvana un atmiņā paliekoša dāvana. Balta auduma kaste ar musturi un pieskaņotiem akcentiem – vai tie ir gaiši rozā, vai fuksiju rozā, bordo vai zili, šī kaste izskatās vienlīdz eleganta. Personalizētā dāvanā ir ielikta liela mīlestība, laba un laimes vēlējumi.

kazu davanas

5. Kristību dāvana vai Raudzību dāvana – Puķēm un rozēm bagāta.

Vasara ir skaisto dzīves svētku laiks. Kristības, kāzas. Šiem svētkiem lieliski der puķes – vai tās būtu cēlās rozes, skaistie un smaržīgie ābeļziedi, pļavu puķes vai eksotiskās magnolijas. Puķes piestāv visiem gan meitenēm, gan zēniem.

davanas berniem

6. Lins – dabisks materiāls papildināts ar krāsām, jauka ideja dāvanai.

Izvēloties attiecīgo krāsu, lina kaste var būt gan dāvana meitenītei, gan dāvana puisim. Sirsnīga dāvana jaunlaulātajiem skaistajā kāzu dienā. Linu var kombinēt ar ļoti daudz krāsām. Ļoti populāras sāk palikt lina kastes ar mežģīņu maliņu, kas piedod papildus akcentus un greznumu.

visas davanas

7.  Dāvana meitenei – maigi rozā ar pelēku mežģīni.

Gaisīga, meitenīga un romantiska Ideja personalizētai dāvanai. Šī kombinācija, protams, ir viena no pieprasītākajām kombinācijām, ja dāvana tiek meklēta uz kristībām, dzimšanas dienu vai raudzībām jaundzimušām meitenītēm.

lieliska davana

 

Paldies, Jums, Klienti par šīm skaistajām kastēm. Tās priecē mani, dāvinātāju un protams saņēmēju. Lai daudz skaistu atmiņu 2018.gadā. Ar laba vēlējumiem, Ieva Einause.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tāpat kā lielākā daļa interaktīvo vietņu, mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labāku servisu un saprastu, kas Jūs esat un kā mēs varam palīdzēt Jums vislabākajā iespējamajā veidā. Sīkdatnes tiek izmantotas datu plūsmas un satura optimizēšanas kontrolei. Apmeklējot mūsu mājas lapas, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.