Personalizētas dāvanas bērniem no AromBoxi

Arom Boxi piedāvājumā jau ir tik daudz dāvanu mazuļiem, ka vēlējos tās apkopot, lai jums būtu vieglāk izvēlēties piemērotāko.

Kad mazuļi ierodas pasaulē, vecāki, radi un draugi apdāvina bērniņu ar dažādām lietām. Daudz rotaļlietām, drēbēm un citām lietām. Bet bieži vien laika trūkuma dēļ ejot raudzībās vai uz dzimšanas dienu, ieskrienam veikalā un nopērkam pēc mūsu ieskatiem piemērotāko lietu, lai nebūtu jāiet ciemos bez dāvanas. Bet padomājiet, cik patīkami ir saņemt dāvanu, par kuru dāvinātājs ir piedomājis jau laicīgi, sūtījis konkrētam bērniņam, personalizējis.

Labākās dāvanas ir tās, kuras jūs negaidāt, kuras kalpo ilgi un paliek par piemiņu. Lūk, personalizētas un noderīgas dāvanas no Arom Boxi.

1. Personalizēta atmiņu lādīte.

Pirktākais un visvairāk pasūtītais AromBoxi produkts. Atmiņu lādītes tiek gatavotas no 2015. gada. Tās ir rokām šūtas kastes, kura pamatā ir ciets un blīvs kartons. Tā kā tās ir šūtas un individuāli izgatavotas, es saviem klientiem varu piedāvāt vairāk nekā 70 dažāda dizaina veidus. Dizainā izmantoju mežģīnes, audumu, izšūšanas mašīnu, ar kuru tiek personalizēti izšuvumi uz kastītes trīsstūra, kā arī novēlējumi kastes iekšpusē. Kastes oderē, pēc klienta izvēlēs, iešujam kaltētus lavandas ziediņus. Lavanda nodrošina patīkamu aromātu, atbaida kodes. Kastītes ir trīs dažādos izmēros. Katras kastes izgatavošanā patērētais laiks aptuveni ir 4 stundas.

AromBoxi atmiņu lādītes ir lieliska dāvana kristībās, raudzībās, dzimšanas dienā, kāzu dienā, kāzu gadadienā.

Piemērotais vecums – kopš dzimšanas.

https://aromboxi.com/kategorija/kastes/

SweetHOME_roza_zils_lielas-99Sweet Home-126

IMG_5637 IMG_8608

IMG_4406IMG_9493

2. Personalizēts atmiņu spilvens.

Personalizēts spilvens tāpat kā atmiņu kastes, klienti pasūta, lai dotos ciemos pie mazajiem ar īpašu dāvanu. Uz spilvena var izšūt personalizētu dzimšanas informāciju, vienkārši vārdiņu ar vai bez dzimšanas datuma. Ja spilventiņam izšūts tikai vārdiņš, otrā pusē tiek izšūtas skropstiņas. Katrs spilventiņš ir apšūts ar bumbulīšiem vai mežģīni, pēc klienta izvēles. Spilvendrāna ir noņemama. Spilvena izmēri ir 50×35 cm. Spilvena pārvalks kopā ar spilvenu maksā 30,00 EUR. Krāsu kombinācijas pēc klienta vēlmēm.

https://aromboxi.com/kategorija/citas-personalizetas-preces/spilveni/

imageIMG_9473

BRXN0817image

imageIMG_0664

3. Personalizēta mīļmantiņa “Sleepijs” ar lavandas smaržu

Katram mazajam ir viena mīļākā manta. Dažiem tie ir lieli lāči, citiem mazas lupatu lellītes, manām meitiņām piemēram tās bija nelielas sedziņas. Man personīgi bija nepieciešama dāvana puisītim uz gada jubileju. Personalizēta atmiņu kastīte viņam jau bija, tāpēc uzšuvu Sleepiju. Sleepijs šūts no kokvilnas auduma, pildīts ar sintaponu un mazlietiņ lavandas, saldākam miedziņam. Uz Sleepija varu izšūt bērniņa dzimšanas datus.

Piemērots no dzimšanas.

IMG_9341IMG_9358IMG_9276

4. Ziemassvētku zeķes.

Ziemassvētku zeķe, kas izgatavota no dabīga materiāla, būs ne tikai pārsteigumiem pilns interjera dekors, kurā pirmssvētku laikā paslēpt dažādas neliels dāvanas mājas iemītniekiem, bet arī skaists un personisks Ziemassvētku dāvanas iesaiņojums, ko varēs izmantot arī nākamajā gadā.

Zeķes izmērs : diametrs 36 cm, augstums 37 cm. Zeķes tiek izgatavotas pieskaņojoties Ziemassvētku krāsām vai pasūtītāja vēlamajās krāsas.
Katra zeķe personalizēta ar izšūtu vārdiņu.

https://aromboxi.com/kategorija/citas-personalizetas-preces/ziemasssvetku-zekes/

img_2459img_2549img_0241img_3044

5.Personalizēts kronītis dzimšanas dienai vai jautrai ballītei.

Izšūts kronītis ar vārdu vai gadiņa ciparu. Gatavots no dubulta filca, izšūts  un sašūts kronīša formā, regulējams izmērs ar aizsienamu bantīti!

Mazā jubilāra komplekts- Kronītis ar pieskaņotu tauriņu. Dažādas krāsu kombinācijas!

https://aromboxi.com/kategorija/kronisi-ballitem/

IMG_6566 kronis taurins

IMG_9966 - Copy kronis  IMG_6456IMG_6114

IMG_E0227 - CopyIMG_E0120 - Copy

6.Sienas baneri dzimšanas dienas ballītei

Sienas baneri vai saukti arī par amkrēsliņa dekoriem, šobrīd ļoti populāri ir visā pasaulē. Tas ir lielisks dekors veidojot dzimšanas dienas foto sesijas, vai ķerot mirkļus pūšot tortē svecītes. Šis dekors ir izgatavots no filča, ar izšūtu attiecīgās dzimšanas dienas ciparu. Es piedāvāju izgatavot komplektu, kas būtu gan kronītis, gan karodziņu dekors.

Cena 15,00 Euro

IMG_E0129 - CopyIMG_E0084 - Copy  IMG_E9447

7. Personalizēti lavandas maisiņi ar izšuvumu

Lavandas maisiņš ar izšuvumu ir lieliska dāvana kristību viesiem, krustvecākiem, omītēm, opītim. Ejot ciemos lavandas maisiņš ar personalizētu izšuvumu, izskata visu, ko dāvinātājs vēlas pateikt. Tā ir neliela, bet sirsnīga dāvana un arī lavandas maisiņš ir praktiski pielietojams. Uz tēta dienu, lavandas maisiņu ar izšuvumu bērni dāvina saviem supertētiem, super varoņiem. Parasti vīriešiem ir grūti atrast dāvaniņu, bet šī būs gan īpaša, gan arī praktiska, piemēram, super tēta automašīnai.

Lavandas maisiņš ar izšuvumu- 7,00 EUR

https://aromboxi.com/veikals/lavandas-spilventins-ar-izsuvumu-copy/

IMG_8945IMG_6547IMG_8940IMG_8939  IMG_8942  IMG_E7460IMG_8946IMG_5437 IMG_8936

8. Sienas dekori bērnistabai

Sienas dekors ar izšuvumu. Šāds dekors būs lieliska dāvana kristībās vai raudzībās ejot. Katrs dekors ir individuāli izgatavots, makets saskaņošanai nosūtīts uz klienta epasta adresi.

IMG_8778 IMG_E8422

IMG_6553image1

9. Izšūti dekoratīvi rāmīši ar mazuļa dzimšanas informāciju

Personalizētu dāvanu var pasniegt arī šādā formā. Izšūti dzimšanas dati fotorāmīti. Šo dāvanu var pieskaņot bērnistabai.

Cena ar rāmīti: 20,00 EUR

IMG_5368

10. Kristību dvieļi ar izšuvumu, dvieļi ar vārdu vai iniciāļiem

Vai zinājāt, ka jebkurš parasts dvielis vai plediņš var kļūt par personalizētu dāvanu. Dvielim izšujot vārdiņu, tas var kļūt par mīļāko bērna dvielīti. Veicu izšuvumus uz klienta dvieļiem. Izņēmuma gadījumos, saskaņojot ar klientu iegādājos dvieli veikalā.

Izšuvums ar maketu no 4,00 EUR.

IMG_6232

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tāpat kā lielākā daļa interaktīvo vietņu, mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labāku servisu un saprastu, kas Jūs esat un kā mēs varam palīdzēt Jums vislabākajā iespējamajā veidā. Sīkdatnes tiek izmantotas datu plūsmas un satura optimizēšanas kontrolei. Apmeklējot mūsu mājas lapas, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.