Arom Boxi unikālais produkts ir īpašu dāvanu gatavošana. Atmiņu lādītes,  ir personalizētas un individuāli izgatavotas. Klienti tās pasūta, kā lielisku dāvanu ejot raudzībām, uz kristībām, dāvinot jaunlaulātajiem kāzu dienā. Atmiņu kaste ir vieta, kur vienuviet saglabāt atmiņas par kādu svarīgu dzīves notikumu. Īpašiem gadījumiem pasūtīta  piemiņu kaste, kurā saglabāt atvases bērnības dienu atmiņas, jaunlaulātie kastē var glabāt apsveikumus un citas kāzu dienas atmiņas.

Katra kaste ir radīta tepat Latvijā, rūpīgi un ar mīlestību pieredzējušu meistaru rokām. Radot vienu Arom Boxi, jau raisās domas par nākamo. Kombinējot unikālus audumus, rodas pavisam cita aromātiskā auduma kaste. Vienā izpildījumā dārgi un grezni, citā – romantiski un ar vasaras pieskārienu. Tādas ir Arom Boxi visām gaumēm un interjeriem, garderobēm un skapju plauktiem. Kastes pieejamas dažādās krāsās un izmēros.

Arom Boxi  unikālā atšķirība ir iestrādātie lavandu ziedi. Lavanda piešķir patīkamu un nomierinošu aromātu, kā arī tās aromāts atbaida kodes un piedod svaigu smaržu.

Katrai kastei ir speciāli darināts auduma maisiņš, kas Arom Boxi piešķir pievienoto vērtību. Tā ir kā gatava dāvana, savukārt  vēlāk maisiņu var izmantot apaviem vai uzglabāt citas lietas.

Personalizētas kastes gatavošana ir kā atsevišķs projekts. Arom Boxi  aromātisko kasti var izgatavot pēc katra klienta vēlmēm. Arom Boxi atmiņu lādītes gatavo no nulles, tāpēc dizaina un izmēra variācijas ir daudz. Kasti var pielāgot mājokļa interjeram,  kāzu krāsai vai ielūgumam.

Priekšrocības:

  • Rokām darināta aromātiska auduma
  • Daudzveidīgas dizaina iespējas
  • Iestrādāti kaltēti lavandu ziedi.
  • Lavandas aromāts atbaida kodes.
  • Lieliska dāvana.
  • Iespējams personalizēt.

Radīts un izgatavots Latvijā