Aromboxi_0073
Arom boxi radītāja, idejas autore Ieva Einause

Ideja par kastu darināšanu radās spontāni, kad vienu rītu ģērbu abas meitas rīta pastaigai, sapratu, ka priekšnamā valda pilnīgs haoss, jo visapkārt ir abu manu meitu cepures un cimdi.  Tā radās nepieciešamība ierīkot katrai savu kasti, lai visām lietām būtu sava vieta. Es nevēlējos parastu, veikalā nopērkamu kasti.  Gribēju kaut ko īpaši skaistu, aromātisku un estētisku,  kādu plaša patēriņa preču veikalos neatrast.  Lai gan mana  līdzšinējā darba pieredze un iegūtā izglītība bija cieši saistīta ar finansēm, mārketingu un tirgvedību, man vienmēr ir paticis radīt kaut ko pašai – šūt bērniem gultas veļas, dekupēt koka pakarināmos, gatavot zīdpapīra bumbas. Tā ir bijusi mana aizraušanās, vaļasprieks, bet aromātisko kārbu veidošanai nolēmu pievērsties pastiprināti, attīstot to kā zīmolu Arom Boxi.

Viss lielākā balva ir Arom Boxi klientu novērtējums, labie vārdi un atsauksmes, ko esmu saņēmusi. Tas dod spēku un motivāciju darboties tālāk, kombinēt un radīt jaunus dizainus kastēm, attīstīties.

Atver Arom Boxi kasti un dziļi ievelc elpu. Izbaudi nomierinošo smaržu, ko rada kastes audumā iestrādātie kaltētie lavandas ziedi.