Vecrozā atmiņu lādīte ar pelēkām detaļām. Lieliska dāvana.

55.00 65.00 

Vecrozā auduma kaste ar pelēkiem akcentiem.

Arom Boxi – smaržīgas un personalizētas atmiņu kastes. Īpaša un piemeklēta dāvana – skaistu atmiņu glabāšanai. Arom Boxi atmiņu kastes ir personalizētas un individuāli gatavotas.
Izmēri:
Gatavojam tris izmerus un Izmaksas:
L- 30x23x14cm – 45€
XL- 35x25x14 cm – 50€
XXL- 35x25x16 cm -55€

Unikāla pievienotā vērtība; Rokām šūtas un gatavotas; Personalizētas ar izšūtiem vārdiem, datumiem, īpašiem novēlējumiem uc.; Kastes oderē iespējams izvēlēties iestrādātus lavandas ziedus – smaržīgām atmiņām; Kastes pieejamas vairākos izmēros; Arom Boxi kastes pieejamas vairāk kā 70 izstrādātos dizainos vai izgatavotas individuāli ar klientu, saskaņojot krāsu un citas detaļas. Arom Boxi kāzu atmiņu kaste būs lieliska vieta, kurā jaunais pāris varēs glabāt visas taustāmās atmiņas no kāzu dienas – kāzu viesu apsveikumus, līgavas plīvurus, fotogrāfijas un citas kāzu dienas atmiņas. Arom Boxi kaste kāzu dienā var kalpot kā vieta, kur pēc mičošanas ievietot līgavas plīvuru un pasniegt to mammai. Mūsdienās daudzi jaunie pāri jau ielūgumā norāda to, ka kāzu dāvanā vēlas saņemt papildinājumu savam ģimenes budžetam. Arom Boxi kastes var kalpot kā vieta, kur ciemiņi ievieto savas dāvanas – aploksnes.

p.s. gatavojot personalizēto atmiņu kasti, sūtu izsūšana maketu un uz doto brīdi pieejamās mežģīnes, lai to saskaņotu.

VISU PASŪTĪJUMU izgatavošanas laiks ir 5-10 darba dienas. Ja pasūtījums jāizgatavo ātrāk, lūdzu, sazināties personīgi.

Teksts uz kastes trīsstūra

Papildus:

Kastes iekšpusē iestrādāti kaltēti Lavandu ziedi

Kastes aizdares dekors: (visas kastes neatkarīgi no dekora aiztaisās ar lipekli)

Tāpat kā lielākā daļa interaktīvo vietņu, mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labāku servisu un saprastu, kas Jūs esat un kā mēs varam palīdzēt Jums vislabākajā iespējamajā veidā. Sīkdatnes tiek izmantotas datu plūsmas un satura optimizēšanas kontrolei. Apmeklējot mūsu mājas lapas, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.