Violeta atmiņu lādīte ar rozā detaļām. Dāvana meitenītei.

55.00 65.00 

Arom Boxi – smaržīgas un personalizētas atmiņu lādīte. Īpaša un piemeklēta dāvana – skaistu atmiņu glabāšanai. Arom Boxi atmiņu lādītes ir personalizētas un individuāli gatavotas.

Saņemot personalizētas dāvanas pasūtījumu, izgatavoju izšūšanas maketu un to nosūtu klientam saskaņošanai.

Bildei ir informatīva nozīme. Gatavojot individuālu pasūtījumu, saskaņoju detaļas ar katru klientu individuāli, jo mežģīņu raksts vai audums pieejams atkarībā no piedāvājuma.

Arom Boxi atmiņu ladīte vispatīkamākajām un dārgākajām atmiņām. Brīnišķīga dāvana kristībās un raudzībās, kāzu dāvana.

Atmiņu lādīte ir lieliska dāvana gan mazajam, gan lielajam bērnam. Jo tajā var glabāt ne tikai pirmās bērniņa mantas, bet arī derēs lielākiem bērniem, lai tie var glabāt savus dārgumus – zīmējumus, mīļākās rotaļlietas vai kādu īpašu dārgumu.

Mūsu ģimenē ir vairākas atmiņu lādītes. Meitiņām ir bērnības atmiņu lādītes, kā arī atmiņu lādītes no bērnudārza, kurās glabājas darbiņi un zīmējumi. Mūsu kāzu dienas atmiņu lādītē, vienuviet saglabāti apsveikumi, dažādi atribūti no kāzu dienas, vedēju novēlējumi un citas skaistas atmiņas.

Manas meitiņas bieži pārcilā saglabātos dārgumus no bērnības. Viņām ļoti patīk priecāties par savām mazajām kurpītēm un pirmo apsveikuma kartiņu no omītes!

  • Ar izšuvumu personalizēta atmiņu lādīte.
  • Rokām darināta aromātiska auduma kaste
  • Iestrādāti kaltēti lavandu ziedi, kas piedod kastei unikalitāti. Lavandas aromāts saglabājas ilgstoši.
  • Izmantoti dabīgi materiāli.
  • Lieliska dāvana.
  • Radīts un izgatavots Latvijā.

 

Unikāla pievienotā vērtība; Rokām šūtas un gatavotas; Personalizētas ar izšūtiem vārdiem, datumiem, īpašiem novēlējumiem uc.; Kastes oderē iespējams izvēlēties iestrādātus lavandas ziedus – smaržīgām atmiņām; Kastes pieejamas vairākos izmēros; Arom Boxi kastes pieejamas vairāk kā 70 izstrādātos dizainos vai izgatavotas individuāli ar klientu, saskaņojot krāsu un citas detaļas. Arom Boxi kāzu atmiņu kaste būs lieliska vieta, kurā jaunais pāris varēs glabāt visas taustāmās atmiņas no kāzu dienas – kāzu viesu apsveikumus, līgavas plīvurus, fotogrāfijas un citas kāzu dienas atmiņas. Arom Boxi kaste kāzu dienā var kalpot kā vieta, kur pēc mičošanas ievietot līgavas plīvuru un pasniegt to mammai. Mūsdienās daudzi jaunie pāri jau ielūgumā norāda to, ka kāzu dāvanā vēlas saņemt papildinājumu savam ģimenes budžetam. Arom Boxi kastes var kalpot kā vieta, kur ciemiņi ievieto savas dāvanas – aploksnes.

 

VISU PASŪTĪJUMU izgatavošanas laiks ir 5-10 darba dienas. Ja pasūtījums jāizgatavo ātrāk, lūdzu, sazināties personīgi.

Teksts uz kastes trīsstūra

Papildus:

Kastes iekšpusē iestrādāti kaltēti Lavandu ziedi

Kastes aizdares dekors: (visas kastes neatkarīgi no dekora aiztaisās ar lipekli)

Tāpat kā lielākā daļa interaktīvo vietņu, mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labāku servisu un saprastu, kas Jūs esat un kā mēs varam palīdzēt Jums vislabākajā iespējamajā veidā. Sīkdatnes tiek izmantotas datu plūsmas un satura optimizēšanas kontrolei. Apmeklējot mūsu mājas lapas, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.